Oferta edukacyjna

Oferta edukacyjna

Współczesne wydawnictwa mają bardzo szeroką ofertę edukacyjną, dzięki czemu pedagodzy nie mają problemów z dopasowaniem do swoich potrzeb dobrych podręczników. Wiedza w nich przedstawiona musi być zgodna z wytycznymi MEN. Takie podręczniki w swojej ofercie ma m.in. Nowa Era -wydawnictwo, które już od wielu lat obecne jest na rynku. Pomagają oni kształcić kolejne pokolenia młodych ludzi, dzięki czemu Ci w dorosłe życie wchodzą z odpowiednią wiedzą. Nowa Era z TaniaKsiazka w swojej ofercie ma podręczniki dla wszystkich – przedszkola, szkoły podstawowe i szkoły średnie. Dodatkowo można sprawdzić ich inne materiały edukacyjne, które mogą być doskonałym wsparciem dla nauczycieli oraz dla uczniów, zagłębiających się w poszczególne zagadnienia w zaciszu domowym.

“Planeta Nowa”

Podręcznik do geografii dla klasy piątej szkoły podstawowe, który jest dla uczniów zupełną nowością. Do tej pory wszyscy mieli do czynienia z przyrodą, a teraz, w klasie piątej, ten przedmiot zostaje podzielony na dwa osobne. Jednym z nich jest geografia, która pomaga przybliżyć dzieciom odległy świat. Feliks Szlajfer, Zbigniew Zaniewicz, Tomasz Rachwał, Roman Malarz wspólnie pracowali nad tym, aby stworzyć podręcznik, dzięki czemu uda się wszystkim poznać mapy, krajobraz świata i krajobraz Polski. W końcu każdy musi sobie zdawać w jakim kraju mieszka oraz jaka jest jego charakterystyka. Uczniowie będą mieli okazję do tego, aby przekonać się, że interpretowanie map nie jest wcale takie trudne. Wystarczy tylko skorzystać z odpowiednich podpowiedzi, aby w końcu móc “przeczytać” cenne informacje, jakie znaleźć można na każdej mapie.

“Wczoraj i dziś. Klasa 4”

Bogumiła Olszewska, Wiesława Surdyk-Fertsch, Grzegorz Wojciechowski wspólnymi siłami opracowali podręcznik do historii dla klasy czwartej, który zapoznaje młodych uczniów z coraz poważniejszymi tematami. Może nie szczegółowo, ale każdy z nas powinien mieć jakąś świadomość odnośnie tego, co działo się w dawnych czasach w Polsce. Historia naszego kraju, jak również bohaterowie związani z Polską to fascynujące rzeczy, które młodzi ludzie będą poznawać podczas lekcji. W podręczniku znaleźć można cenne informacje odnośnie źródeł historycznych, które przedstawiają rzetelne informacje. Dodatkowo na uczniów – tych wyjątkowo zainteresowanych – czekają dodatkowe zagadnienia, dzięki czemu Ci będą mogli sami zapoznać się z nimi w domu. Po każdym rozdziale można znaleźć podsumowania, dzięki czemu każdy uczeń będzie miał szansę na uporządkowanie swojej wiedzy.

Zdjęcie utworzone przez gpointstudio - pl.freepik.com
Powrót do góry